MangaWOW / Manga Oku Mutlaka okunması gereken 5 seri

Mutlaka okunması gereken 5 seri

1. The Hunter

KATAGORİLER

HAKKINDA
Cennet birliğinin genç ve yetenekli avcısıydı, ihanete uğrayıp beş lord tarafından öldürülene kadar. hatıraları ve anılarıyla geçmişte tekrar dirildi ve ona ihanet edenlerden intikam alacağına yemin etti. savaş ruhunun yardımı ile en güçlü olmanın yolunda tekrar yükselişe geçiyor…
KİŞİSEL NOT
Konusunu okuduğunuzda ben böyle 1000 seri gördüm . Şeklinde düşünebilirsiniz ancak durum öyle değil . Güçlenme yolculuğundan ekipmanlara , dünyanın yapısından karakterlerine özgün bir seri .
YETİŞİM SIRALAMASI

 

rütbe Diyar Sahne
1 genç avcı(初级狩人)
  • erken
  • Orta
  • Yüksek
2 Orta Seviye Avcı (中级狩人)
3 Kıdemli avcı(高级狩人)
4 En İyi Avcı(顶级狩人)
5 Genel Avcı(将级)
6 kral avcısı
7 Egemen Avcı (皇级)
8 imparator avcısı(帝级)
9 Manevi Avcı(灵级)
10 Tanrı Avcısı (神级)
11 Hiçbir şey
12 Aşkınlık (超越性)
Isekai Nonbiri Nouka
Kategori(ler)

HAKKINDA
Hep aynı halt işte. Artık ezbere biliyorsunuzdur. Orta yaşlarında memur hastalanıp ölür. Sonra tanrıyla tanışır falan. Tanrı ona yeni bir dünyada tekrar dirileceğini söyler. Ana karakter kabul eder, çiftçi olmaya karar verir. İşte sana hikaye! Başka bir dünyada çiftçisin. Hoşgeldin. Hadi kolay gelsin!
KİŞİSEL NOTLAR
Açıkçası açıklamayı çok doğru bulmuyorum . bugüne kadar birçok isekai okudum . Başlangıçları benzese bile kendini başkalarından ayıran serilerde vardır . Bu onlardan biri normalde şehir inşa eden tipler sırasıyla haydutlar, köle tüccarları , çevre lordları , kraliyet , tapınak son olarak dünyayı kurtarmak zorunda kalırlar . Aksiyon , entrika ve dram yüklü olur . Bu öyle değil daha çok günlük hayat tarzında olan bu seri okurken son derece keyifli oluyor .
Aslında demesem içimde kalır ancak serinin en komik özelliklerinden biri şimdiye kadar gördüğüm en büyük haremlerden birine sahip olması .
Standart kalıplara uymayan bu hikaye orjinaliğe önem verenler için tavsiye ederim .
The Death Mage Who Doesn’t Want A Fourth Time
HAKKINDA
Amamiya Hiroto şanssız birisi, devamlı talihsizlikler üstüne talihsizlikler yaşıyor. Hayatının son anında okulun düzenlediği bir tekne turunda neredeyse tanımadığı bir kızı kurtarırken feda ediyor. Ölümünden sonra, yatın battığı yerde ölen bütün öğrenciler bir alanda toplanıyor gemide kurtarmaya çalıştığı kızda dahil bir süre sonra Reankarnasyon Tanrısı ortaya çıkıyor ve ölen kişilere başka bir dünyada tekrar doğmak ister misiniz? diye soruyor… ama Hiroto başka bir talihsizlik yaşayarak yeniden başka dünyada doğuyor. bakalım ana karakterimizin talihsizlikleri bizi nereye sürükleyecek…
KİŞİSEL NOTLAR
İsekai Nonbiri Nouka serisi nasıl şehir kuran isekai serileri arasında eşsizse . Bu seri aynı şekilde intikamcı serileri arasında eşsizdir . Okurken ana karaktere sanki gerçekmiş gibi acımız onun adına üzülmüştüm . Irkı , yetenekleri ve kişiliğiyle ezber bozan bu seride adalet ve intikam arasındaki çizginin ne kadar ince olduğunu bir kez daha ortaya çıkarıyor . İyilik ve kötülüğün ne olduğun değil kim olduğunla ilgili olduğuna dikkat çeken bir hikaye . Bir kez daha orjinal hikayeler okumak isteyenlere tavsiye ederim .
Demir Bayanlar küçük resmi
HAKKINDA
Üniversiteden mezun olan Mu Siyun, bir heves ile öz geçmişini yıldız filosuna yollar ve her nasılsa filo amirali olur! Bu hikaye 3000 kız askerin bir filo amiraliyle evreni ele geçirmesini anlatıyor.
KİŞİSEL NOTLARI
Arkadaş bende üniversite mezunuyum . Ancak kimse beni işe almak için savaşmadı kıskandım doğrusu. Şaka bir kenara çizimiyle konusuyla oldukça farklı bir seri . Okuldaki tek erkek vb hikayeler görmüşsünüzdür ancak bunun gibisini zor bulursunuz . Özellikle harem sevenlerin ilgisini çekebilecek bir seri .
So Pure, So Flirtatious (Very Pure)
HAKKINDA
Yang Ming tanıtmak gerekirse suçluların özetidir, kavgalara girmek, okulu atlamak ve testleri aldatmak. Bir gün, tüm hayatını değiştiren gizemli bir çift kontakt lens alır.
KİŞİSEL NOTLAR
Dövüş sanatları serilerinde çöp olan ana karakterin gizemli bir nesne bulmasıyla dünyanın basamaklarındaki ilerleyişini görmüşsünüzdür . Bu seri bu durumun modern dünya versiyonu olarak düşünülebilir . Tekrardan kendi alanında eşsiz bir seri . Sistem gücü yok , önceki hayatın dövüş sanatları bilgeliği yok . Bir adam , bir çift lens ve bolca oppai.